top of page
autopotahy_autouleshuzat_autositzbezuge_autoschonbezuge_carseatcover_pokrowce_samochodowe_

Nový vzhled vašeho interiéru spojený s perfektní ochranou původního čalounění

Přesný střih, kvalitní odolné materiály, snadno se udržují... Proč jsou nejlepší? 

Kolekce Classic

Classic.png

Každý kdo preferuje textilní materiály si zde přijde na své a bude mít z čeho vybírat. Tato kolekce přinese nový nádech pro interiér Vašeho vozu. Materiály, splňující nepřísnější normy se postarají o ochranu původního čalounění sedadel. 

 

Autotextil, ze kterého jsou potahy ušity se používá již v prvovýrobě při výrobě původního čalounění vozů. K dispozici široká nabídka vzorů a barev. 

 

Tato základní kolekce přináší přesné autopotahy, na první pohled nerozeznatelné od originálního čalounění. Konfigurace přesných autopotahů se skládá z výběru okrajového materiálu a vzoru, který je umístěn na středu sedací a opěradlové části. Nechybí ani pestrý výběr barev šití.

Kolekce LeatherLook

Vhodné pro ty, kteří chtějí ochránit textilní čalounění, nebo mají kožené čalounění ve špatném stavu. Autopotahy ze speciální automobilové kůže nabízejí několik odstínů barev a možnost perforovaného povrchu.

Autopotahy zvyšují pohodlí a prestiž Vašich sedadel. Snadná údržba a vysoká odolnost těchto potahů je jasnou volbou při přepravě domácích zvířat. Vhodné například i pro dopravce popřípadě taxi služby z důvodu jednoduché údržby a vysoké odolnosti.

Kolekce nabízí 3 možnosti naladění. Kožené potahy mohou být jednobarevné, dvoubarevné nebo je zde možnost kombinace kůže + textilu.

LeatherLook.png

Kolekce Alcantara® 

V kombinaci s materiály LeatherLook nabízí tato kolekce materiál používaný při čalounění sedadel těch nejluxusnějších vozidel.

 

Na dotek připomínající broušená kůže změní vzhled celého interiéru. Obyčejná látková sedadla se promění v exclusivní a pohodlné. Každého motoristu potěší pestrý vzorník, přesnost a luxusní vzhled autopotahů.

Kolekce Individual

Kolekce nabízející nekonečné možnosti úprav. Zde máte možnost odlišit svůj interiér, mít jedinečné autopotahy.

 

Náš Tým odborníků Vám pomůže s úpravou autopotahů dle možností střihu vašich sedadel. S Vaší pomocí odlišíme a upravíme interiér Vašeho vozu k nepoznání.

Kolekce Exclusive 

Pocit luxusu a sportovní nádech dodává autopotahům 3D prošívání. Kterýkoli z nabízených materiálů je možné nechat prošít libovolnou barvou nitě, kde se může okrajové šití a 3D prošití barevně lišit.

Kolekce Exclusive 2x2

Pro ty, kteří upřednostňují design a mají smysl pro detail. Kolekce 2x2 nabídne individuální možnosti konfigurace. Perforovaná ALCANATARA® s prošitím 2x2 přinese do Vašeho interiéru pocit luxusu automobilů nejvyšší třídy.

Kolekce Exclusive 6x6

Tato kolekce nabízí to nejlepší, včetně individuálního přístupu. Perforovaná Alcantara® a prošití ve stylu kobry královské, vytváří nezaměnitelný design. Interiér Vašeho vozu bude k nepoznání a skvělé materiály, splňující nejpřísnější normy Vám zaručí pocit luxusu a pohodlí.

bottom of page